Błoto, kurz i radość

Dla nas to coś znacznie więcej niż praca, jazda quadami to pasja i życie pełne wrażeń, które za każdym razem dostarcza tyle samo radości i przyjemności jak przy pierwszej wyprawie. Dosiąść czterokołowego rumaka i poczuć tę moc, dającą człowiekowi poczucie wolności. Charakterystyczny ryk silnika, który już przy pierwszych minutach wyzwala natychmiastowy wzrost adrenaliny. To emocje, które po prostu trzeba poczuć. Z myślą o ludziach kochających niecodzienne wyzwania, którzy mają okazję zawitać do Olsztyna na chwilę lub mieszkają tu na co dzień, zapraszamy do nas, na jazdę pełną ekstremalnie dobrych przeżyć.

Świetna zabawa jest dla nas niezwykle ważna, jednak przykładamy ogromną uwagę do bezpieczeństwa wszystkich naszych Klientów. Quady w Olsztynie_29To z myślą o nich i ich poczuciu komfortu przygotowaliśmy własną flotę składającą się z 35 pojazdów modelu Grizzly 350 marki Yamaha. W naszej ofercie można odnaleźć zarówno wynajem quadów na prywatne wyprawy jak i kompleksową organizację spotkań grupowych, gdzie przejażdżka na quadzie to często największa atrakcja dla turystów odwiedzających Olsztyn i jego okolice. Dla osób posiadających prawo jazdy chętnie organizujemy wyprawy terenowe, natomiast każdemu, kto nie posiada odpowiednich uprawnień, polecamy nasz profesjonalnie przygotowany tor, gdzie można spędzić czas na szalonej jeździe pod czujnym okiem instruktora. A to wszystko w Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w okolicach Olsztyna.

Założenie jest proste. Przede wszystkim świetna zabawa niezależnie od pory roku, pogody czy samego terenu. Im trudniejsze warunki, tym większa radość z każdego przejechanego odcinka wyznaczonej trasy. Deszcz, wiatr, słońce, błoto, kurz, jeziora, bagna, lasy i pola. Wszystko to sprawia, że quady dostarczają jeszcze więcej przyjemności i powodują, że pojawia się ta niezwykła nutka ryzyka i dreszcz emocji przeszywający całe ciało. Fanom ATV niczego tłumaczyć nie trzeba, pozostałym wystarczy jedna wyprawa, by na długo zapamiętali pierwszą jazdę i wrócili po więcej wrażeń, emocji i adrenaliny. Należy jednak pamiętać, że quad jest jak narkotyk, uzależnia i za każdym razem rosną potrzeby uczestników tak ekstremalnych spotkań. Dla wszystkich osób, które z quadami styczność mają po raz pierwszy w życiu, przygotowaliśmy łagodniejsze trasy, które pozwalają cieszyć się jazdą z równoczesnym zapewnieniem maksymalnego poczucia bezpieczeństwa. Przewodnicy i instruktorzy przez cały czas bacznie kontrolują przebieg zabawy i gotowi są udzielać niezbędnych informacji oraz pomocy w każdym momencie.

Quady w Olsztynie_33Zabierz swoich przyjaciół lub rodzinę na ekscytującą przejażdżkę quadami. Gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane przeżycia. Po takiej dawce emocji wyjdziecie naładowani pozytywną energią, która będzie wam towarzyszyć jeszcze przez wiele dni po powrocie.

Wybierz jeden z trzech popularnych wariantów zabawy na quadach. Rekreacyjna przejażdżka może być jednym z punktów całodniowej zabawy w parku obok gry w paintball albo zabawy w parku linowym. Jazda po torze sprawdzi umiejętności uczestników, chociaż może też przerodzić się w emocjonującą jazdę na czas. Ekstremalna wyprawa to wybór dla żądnych przygód i niebojących się wyzwań osób – przeprawa przez zabłocone bezdroża albo zaspy, gwarantuje niezapomniane wrażenia, po które chętnie sięga się pamięcią. Nic nie dostarcza takiej adrenaliny jak wspólna zabawa na quadach!